کشمش پلویی ایمالز موجب پیشگیری از انواع سرطانها می شود

اگر می خواهید وزن اضافه کنید، کشمش پلویی ایمالز می تواند بهترین دوست شما باشد. کشمش سرشار از فروکتوز و گلوکز است و به شما انرژی زیادی می دهد.

آنها به شما کمک می کنند وزن خود را افزایش دهید، بدون اینکه کلسترول بد در سیستم شما افزایش یابد.» خانم شیخ توضیح می دهد.

همچنین ممکن است در پیشگیری از سرطان کمک کند. کشمش به دلیل وجود کاتچین فواید ضد سرطانی دارد. او می گوید: کاتچین ها دارای ترکیبات پلی فنلی هستند که دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی هستند.

کشمش

به کنترل BP شما کمک می کند. استرس و عادات غذایی ما می تواند منجر به نوسانات فشار خون ما شود. و این نشانه خوبی نیست. اما خدا را شکر کشمش برای این هم راه حل دارد.

فواید کشمش برای سلامتی فشار خون خود را با کشمش کنترل کنید. ارائه تصویر: Shutterstock
کشمش دارای محتوای پتاسیم بالایی است و پتاسیم یک گشادکننده عروق طبیعی است که رگ‌های خونی ما را شل می‌کند، گردش خون را بهبود می‌بخشد و در نتیجه فشار خون بالا را تسکین می‌دهد.

همچنین فیبر غذایی موجود در کشمش، سفتی رگ‌های خونی را کاهش می‌دهد و فشار خون را بهبود می‌بخشد که به نوبه خود خطر ابتلا به فشار خون را کاهش می‌دهد.

کشمش همچنین ایمنی را تقویت می کند.به لطف کووید-19، ایمنی در زندگی همه اهمیت زیادی پیدا کرده است. وقتی صحبت از کشمش می شود، دارای مواد مغذی ضروری مانند ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین ترکیبات دیگر مانند آنتی اکسیدان ها و پلی فنول ها است.

همه اینها به مبارزه با رادیکال های آزاد در سیستم ما، تثبیت آنها و جلوگیری از آسیب اکسیداتیو به سلول های ما از جمله گلبول های سفید خون که ستون فقرات سیستم ایمنی بدن ما را تشکیل می دهند، کمک می کند.

خانم شیخ توضیح می دهد: کشمش همچنین دارای خواص ضد باکتری، ضد ویروسی و ضد قارچی است که به کاهش خطر ابتلا به عفونت های مختلف کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.